BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 15728359
nr 1572 8359
Bordslampa
1930-tal. Höjd: 42 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:34:12
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr